Надсилосні галереї

Надсилосні галереї являють собою прогонову сталеву будову, призначену для експлуатації та ремонту різних транспортерів, норій та самої конструкції силосу. Компанія B2B-Agro постачає надсилосні галереї ТМ UCELSILO. Наша продукція повністю відповідає всім стандартам якості ISO, CE, УкрСЕПРО та підтвердила себе на світових ринках.
Надсилосні галереї Ucelsilo можуть використовуватися і як конструкція, що несе або огороджує, і спроектовані відповідно до вимог ТП 101 81. Її розташовують у межах технологічних габаритів елеватора.

Головною її характеристикою має бути безпека та доступність до елеваторного обладнання з будь-якої точки. Сталеві конструкції повинні мати межу вогнестійкості не менше 0,25 год та нульову межу поширення вогню. Внутрішні розміри надсилосної галереї ucelsilo по ширине и высоте обеспечивают безопасные и комфортные условия ремонта, а также эксплуатации элеваторного оборудования.

Купить надсилосные галереи в Украине от ТМ Ucelsilo можно на сайте B2B-Agro. Конструкции простые в монтаже, их можно устанавливать на любом объекте. Для заказа звоните нам.

Інше елеваторне обладнання