Транспортери ланцюгові

Ланцюговий конвейєр – пристрій необхідний практично на всіх видах виробництва. Вони призначені для горизонтального транспортування більшості видів продукції, починаючи від сипких і закінчуючи мішками та ящиками. Їх розміщують у надсилосних та підсилосних галереях, млинах, елеваторах, комбікормових заводах для транспортування зерна, олійного насіння, продуктів їх переробки.
Продукція B2B-Agro ТМ UCELSILO вже підтвердила свою якість на ринку завдяки відповідності стандартам якості ISO, CE, УкрСЕПРО.

Ланцюгові транспортери ucelsilo перевершують звичайні стрічкові агрегати тим, що дозволяють транспортувати вантажі з високою температурою, практично не схильні до механічних пошкоджень внаслідок ударів і характеризуються більшою продуктивністю. Купити ланцюгові транспортери для зерна варто виробництву із щільним товарообігом.
Замовити транспортери для зерна в Україні можна з нашого сайту. При цьому ви отримуєте конструкцію підвищеної міцності, високої продуктивності та з широким діапазоном регульованої швидкості. Наші ланцюгові конвеєри та транспортери мають функцію регулювання нахилу.

Транспортери для сипучих вантажів ucelsilo

Технічні характеристики

 • Висока продуктивність то 20 т/год до 300 т/годЗбірна (набірна) конструкція з’єднана болтами;
 • Роликові підшипники FAG/INA підвищеної міцності;
 • Конвеєрний ланцюг особливої ​​міцності на розрив класу “С”;
 • Нижні сталеві листи 4 мм (Якість сталі ST37);
  Сталеві листи корпусу 3 мм (якість сталі ST37);
 • Сталеві листи покриття 1.5 мм (якість сталі ST37, тип V);
  Ланцюг зубчастого типу ST 60;
 • Максимальна швидкість 900 см/с;
 • Регулювання кута підйому/нахилу 7°.
  Придбати транспортери для зерна в Україні від компанії B2B-Agro ви можете зателефонувавши або натиснувши кнопку «Замовити» внизу сторінки. Зробіть правильний вибір на користь UCELSILO.

Інше елеваторне обладнання