Елеваторне обладнання

Купити елеваторне обладнання в Україні

Елеватори служать для тривалого чи короткочасного зберігання зерна, і навіть щодо його транспортування (транспортне устаткування елеваторів) певну відстань. Дані конструкції є цілим комплексом спеціалізованого обладнання: силосу, хопери для зберігання зернових культур; норії, конвеєри-транспортери для перевезень.

Устаткування елеваторів зерна від UCESILO

UCESILO – одна з провідних компаній, що займається постачанням елеваторного обладнання до країн Європи. Сьогодні до їх асортименту входить: конструкції з підготовки, переробки та зберігання зерна (насіння). Інженери турецької компанії UCESILO розробляють технологічний комплекс обладнання елеваторів, де враховано всі базові складові процесу обробки, зберігання, а також транспортування насіння та зерна. Усі комплексні готові лінії легко контролюються системою автоматичного управління.
B2B-Agro пропонує тільки нові та перспективні рішення для бізнесу в агро-секторі. Ми є офіційним представником UCELSILO в Україні та здійснюємо постачання обладнання для елеваторів в Україну, проектування елеваторів сучасного типу та їх встановлення на території замовника. Наші установки забезпечать надійне зберігання зернових без втрат.
На обладнання для елеваторів ціни залежать від низки умов, тому кінцеву вартість визначають спеціалісти компанії UCELSILO після обробки вашої заявки.
За додатковою інформацією чи консультацією щодо елеваторного обладнання даного виробника звертайтесь до B2B-Agro.

Чому технологічне обладнання елеваторів від UCELSILO?

 • Усі конструкції проектуються та збираються на сучасних заводах у Туреччині. У виробництві інженери використовують найвдаліші світові наукові та технічні досягнення у сфері технологій роботи із зерном.
 • Професійне елеваторне обладнання інших торгових марок на перших етапах експлуатації потребує значних матеріальних вкладень. Але надалі воно досить швидко окупається.
 • Елеваторне обладнання UCELSILO при експлуатації спочатку розраховане на мінімальне технічне обслуговування, тому допоможе досягти більшої окупності.
 • Техніка повністю відповідає вимогам щодо енергозбереження, виробничої та екологічної безпеки.
 • Елеваторне обладнання може експлуатуватись у різних кліматичних умовах України без зведення додаткових захисних споруд завдяки оцинкованому покриттю 450 г/м2.
 • Усі процеси робіт на елеваторі автоматизовані, тому людська праця зводиться до мінімуму.
 • Нова металева конструкція елеватора надійно збереже вміст від намокання та псування шкідниками (птахами, гризунами). Якість зерна гарантовано залишиться високою на час всього періоду зберігання.
 • Сучасні засоби моніторингу дозволять вам спостерігати та контролювати роботу елеватора зі свого робочого місця, маючи під рукою лише один комп’ютер.
  Придбати елеваторне обладнання онлайн в інтернет-магазині компанії B2B-Agro ви можете, залишивши заявку. 
  B2B-Agro – це вибір, який допоможе вам не відставати від прогресу технологій аграрного сектору!