Розподільники для елеваторів

Компанія B2B-Agro постачає розподільники, які виконані з оцинкованої сталі та конструктивно можуть монтуватися до будь-якої системи транспортування. Для вашого виробництва можна вибрати елеваторні розподільники з 2-х, 3-х, 4-х, 5-ти або 9-ти лінійним розподільником.
Наша продукція вже встигла зарекомендувати себе на світовому ринку завдяки відповідності високим стандартам якості ISO, CE, УкрСЕПРО.
Конструкції дозволяють розділяти або перенаправляти продукцію (зерно) у будь-яку точку елеватора. Купити розподільники для елеваторів можна як об’ємні дозатори для застосування в різноманітних технологічних лініях. Вони знайшли широке застосування у більшості переробних та виробничих галузях. Найчастіше їх використовують у зернопереробній та борошномельній промисловостях при транспортуванні та сепарації продуктів.
Конструктивна особливість елеваторного розподільника унеможливлює блокування потоку продукції.

Для виробництва ми використовуємо високоякісна оцинкована сталь, а за вашим бажанням можливе фарбування виробу. Обладнання зовсім не вимогливе до технічного обслуговування.
Придбати розподільники елеваторні зерна в Україні ви можете з сайту компанії B2B-Agro. Робіть правильний вибір у бік якості. Телефонуйте нам або натисніть “Замовити” внизу сторінки.

Інше елеваторне обладнання