B2B-Agro – компанія, створена для професійних рішень в аграрному бізнесі.

Наш бізнес полягає у задоволенні потреб наших клієнтів у високотехнологічному обладнанні, автоматизації процесів виробництва та в кінцевому результаті підвищенні якості виробленої продукції, а також у мінімізації витрат.

Сьогодні для аграрного сектору України ми постачаємо високоякісне обладнання турецького виробництва торгових марок AKY Technology, POLEKSDRY, Eco-Term, OBIAL, TARIMAR, Millpart, що відповідає найвищим стандартам якості ISO, CE, УкрСЕПРО.

Додатково B2B-Agro пропонуємо повний перелік послуг, пов’язаний із переведенням та реконструкцією зерносушарок різних типів на альтернативні види палива.
Зерносушарки та теплогенератори Eco-Term, що працюють на альтернативних видах палива, дозволяють:
Заощаджувати на паливі;
Зменшити собівартість сушіння зернових;
Звільняють від газової залежності.

Лінії виробництва посівного матеріалу від AKY Technology дозволять Вам отримати високоякісне насіння, а лінії з переробки різних культур дозволять Вам довести Ваш товар до найвищих стандартів якості, що відповідають світовим стандартам. На лініях AKY Technology працює багато лідерів міжнародних ринків у 64-х країнах світу.
Індивідуальний підхід до кожного проекту, підбір оптимального обладнання, що вирішує поставлені завдання, є місією нашої компанії.

Наша мета – бути вибором номер один для всіх клієнтів, які шукають ефективні рішення в аграрному секторі.
З B2B-Agro ви зможете знизити свої інвестиційні витрати, підвищити ефективність свого виробництва, отримати максимум прибутку за мінімальних витрат.
B2B-Agro – ефективне сільськогосподарське обладнання для сучасних фермерів та аграріїв, що йдуть у ногу з часом.

Компанія B2B-Agro має єдине представництво в Україні у місті Київ за адресою вул. Ямська, 72, оф.№201.

А наші менеджери доступні за такими номерами:


38096-116-9999
38095-116-9999
38093-116-9999