Партнери

Компанія AKY Technology має десятирічний досвід розробки та виробництва високотехнологічного та інноваційного обладнання, яке має попит на світовому ринку в секторі очищення, переробки та упаковки зернових. Обладнання компанії дозволяє ефективно очищати, сортувати та упаковувати продукцію. Широка лінійка продуктового ряду дозволяє підібрати оптимальне обладнання, яке сприятиме збільшенню продуктивності підприємства, а також поліпшенню якості сировини, що переробляється.
За бажанням клієнта поставляємо механічне або повністю автоматизоване обладнання, яким можна керувати як з пульта керування, так і за допомогою різних мобільних пристроїв, при цьому ви можете коригувати всі процеси дистанційно та отримувати повний звіт про виробництво. Обладнання AKY Technology зможе задовольнити всі вимоги замовника в ефективній та надійній техніці, яка виведе ваше виробництво на новий рівень у частині очищення, сортування та фасування зернових.

POLEKSDRY виробляє зерносушарки для сушіння зерна ячменю, пшениці, кукурудзи, сої, насіння соняшника та інших зернових та олійних культур.
Основна мета компанії – виробляти обладнання, яке прослужить довгі роки і зможе задовольнити найвищу вимогу клієнтів у якісному сушінні культур. Виробляючи зерносушарки, компанія використовує найновіші технології для забезпечення найвищої якості продукції, що виробляється.
Зерносушарки модульного типу ¦POLEKSDRYмають високу продуктивність, безвідмовні в роботі та мають сертифікати, що відповідають міжнародним стандартам якості ISO та CE, а також УкрСЕПРО.

Компанія Tarimar була заснована у 1978 році. Основним видом діяльності компанії є виробництво обладнання, призначене для птахівництва. Основні продуктивні потужності компанії розташовуються більш ніж на 4000 квадратних метрів у Гебзе та Коджаелі (Туреччина), де виробляється всі види обладнання для птахоферм. На сьогоднішній день дилерська мережа компанії представлена ​​більш ніж 25 країнах світу та має 12 регіональних франшиз.
Одним з ключових профілів компанії Tarimar є будівництво птахівницьких комплексів під ключ, що відноситься до виведення бройлерів, племінного сорту та інших тваринницьких комплексів.


Компанія виробляє:
– системи подачі годування;
– питні системи;
– елеваторне обладнання для птахівницьких комплексів;
– транспортувальні системи;
– системи вентиляції та охолодження;
– системи освітлення;
– системи контролю (автоматизація комплексів);
– мобільні підвісні системи (для годування, напування птиці).