Біржові ціни на зернові, сою та соєвий шрот зберегли ведмежий тренд

 Біржові ціни на зернові, сою та соєвий шрот зберегли ведмежий тренд

Вчора березневі ф’ючерси на соєві боби просіли на 0,58% внаслідок відсутності попиту цього тижня з боку Азії через святкування місячного Нового року на тлі позитивних новин з країн Південної Америки. Так, в Бразилії та Аргентині спостерігались сприятливі погодні умови – дощі в Аргентині та суха погода в Бразилії сприятимуть новому врожаю. Також трейдери перебувають в очікуванні перед публікацією чергового звіту USDA. Данні щодо безробіття в США виявились додатковим ведмежим фактором для ринків.

Біржова ціна на кукурудзу знизилась вчора на 0,93% внаслідок вихідних в Китаї, пов’язаних із святкуванням місячного Нового року. Аналітики не очікують змін обсягів запасів у завтрашній публікації Міністерства сільського господарства США. Додатковий тиск було відчутно з боку спекулянтів які активно закривали короткі позиції.

Ринок пшениці вчора знову падав. Вартість березневого ф’ючерса на SRW пшеницю в Чикаго знизилась в понеділок на 1,76%, а на HRW пшеницю в Канзас-Сіті на 1,89%, відповідно. Відсутність попиту та сприятливі погодні умови які не викликають занепокоєнь станом озимини сприяли ведмежим настроям. Додатковий тиск відчувався з боку падіння світового нафтового ринку та суміжних ринків кукурудзи та сої. Невизначеність щодо майбутньої експортної політики Росії та правил імпорту до Єгипту також не сприяли торгівлі.

Ринок соєвого шроту в понеділок подешевшав на 0,19%.

Біржові торги на СВОТ за 08.02.2016 (до 05.02.2016):

  • Кукурудза, березень (СВОТ) –  $142,60 (-$1,34).
  • SRW, березень (м’яка пшениця, СВОТ) – $168,43 (-$3,01).
  • HRW, березень (тверда пшениця, 11,5%, КСВОТ) – $163,65 (-$3,16).
  • Соя, березень (СВОТ) – $316,87 (-$1,84).
  • Соєвий шрот, березень (СВОТ) – $291,56 (-$0,55).

P.S. Всі ціни по торгах на Чикаго (СВОТ) і Канзас-Сіті (КСВОТ) перераховуються в USD за метричні тонни.