Вібраційний ситовий сепаратор

Вібраційний ситовий сепаратор

На заводах та виробництвах, пов’язаних із зерновими, зернобобовими та іншими культурами, які потребують попереднього очищення, необхідно мати вібраційний ситовий сепаратор. Він використовується як аспіратор попереднього очищення і позбавить продукцію від легких частинок, трави, лушпиння, соломи, легких зерен. Даний агрегат повинен мати потужні системи попереднього та подальшого всмоктування та виключати попадання пилу у виробниче приміщення.

Вібраційний сепаратор

Компанія B2B Agro пропонує для вашого виробництва простий та продуктивний вібраційний ситовий сепаратор для очищення зерен.

Він має три основні переваги:

  1. Довговічний у використанні
    продуктивність досягає 20 т/год.
  2. Потребує мінімального технічного обслуговування.
  3. Придбати вібраційний ситовий сепаратор з нашого сайту ви можете з високою всмоктувальною здатністю.

Цей агрегат абсолютно не залишає відходів. На вібраційний ситовий сепаратор ціни ви можете дізнатися, звернувшись до нас по телефону або поставивши своє питання поштою.
Цей пристрій призначений виключно для попереднього очищення. Серед нашої продукції ви також можете побачити агрегати для подальшого сортування культур. Вібраційний сепаратор закріплюється до підлоги та працює нерухомо. Процес роботи пристрою простий: неочищена культура проходить сепарацію в елеваторі під час роботи вібродвигуна, далі у тарарі створюється замкнута циркуляція повітря та очищений продукт подається на стрічку.
Вібраційний гуркіт має у своїй конструкції 2 сита. Перше відокремлює від культури великі домішки, а друге – дрібні. Процес сортування здійснюється за допомогою двох вібродвигунів. Компанія B2B Agro може запропонувати вам дві моделі з різною шириною: 100 см і 150 см.
Вібраційний ситовий сепаратор для зерен можна купити за доступною ціною з сайту нашої компанії. Ми пропонуємо найбільш високотехнологічні рішення для бізнесу в агросекторі. Щоб дізнатися докладнішу інформацію або замовити вібраційний ситовий сепаратор онлайн телефонуйте нам.


Принцип роботи машини:
Використовується для сепарації легких продуктів, таких як лушпиння, солома, трава, легкі зерна і т.д. Призначена лише для попереднього очищення. Працює нерухомо закріплені до підлоги. За допомогою елеватора та вібродвигуна йде сортування брудних товарів, у розділі тарару за допомогою повітря робиться циркуляція та очищений продукт передається на стрічку.
Принцип роботи машини:
Кількість сит 2 шт. Перше сито призначене для відділення великих домішок, а друге для відділення дрібних домішок і сортування робиться за допомогою 2-х вібродвигунів.

Є 2 моделі із шириною 100см та 150 см.