Протруйник - Машина для покриття насіння TP-50 CC

Функції Машини та Принцип Роботи:


Використовується для покриття поверхні посівного матеріалу і таких продуктів як горіхи, крупи та ін. Усередині машини знаходиться камера, що дозує, де продукт зважується порціями до 50 кг, потім продукти засипаються в змішувач. Продукти обертаються та перекочуються у змішувачі. У цей час рідкі та порошкові харчові, лікарські засоби (протруйники) дозовано подаються на диск, що обертається, і рівномірно розкидаються по обертається в змішувачі партії продукту, ідеально покриваючи таким чином поверхню продукту. Потім за допомогою клапанів продукт виводиться із змішувача машини.

Система контролюється через ПЛК екран автоматично. Усередині знаходяться: насос для дозування, трубка подачі рідини і бак для рідини.
Залежно від потреб замовника є можливість встановлювати до системи дві трубки та 2 баки для рідини для одночасного або послідовного введення одразу 2-х компонентів протруювання.

Бажана вага порошкового продукту так само в потрібний момент можна передавати на диск, що обертається. Машина для покриття насіння ТР 50 має 2 альтернативи: 1 – корпус з нержавіючої сталі, 2 – корпус з фарбуванням. Машина сконструйована таким чином, що не потребує довгострокового догляду.

Технічні характеристики:

Медіа