На борошномельних фабриках та інших виробництвах, де головна сировина – це зерно, дуже важливий ступінь його очищення та відповідність ГОСТу. Тому сепарування зерна від лушпиння, сторонніх дрібних частинок, трави, зерен недостатньої щільності – важливий процес. Для забезпечення якісної технології очищення зернової маси необхідно купити радіальний тарар, який забезпечить швидке очищення та прослужить тривалий термін.

Як працює радіальний тарар для очищення зерен


Після обоечної машини секція очищення передбачає радіальний тарар.

У цьому пристрої зерно потрапляє на розподільчу платформу, яка подає їх у сировинне корито.

Зернова маса розподіляється там поступово по всій площі.

Під час розвантаження пристрою зерно очищається від сміття та неякісної (легкої) сировини повітряним потоком. Цей потік створюється незалежною від центральної системи аспірації.

У тарарі відбувається вакуумне очищення продукту. Це не дає можливості потрапити пилу як з зовні до зернової маси, так і навпаки – пилу від очищення всередину виробничого приміщення.

Легкі частинки та зерна, що не відповідають ГОСТ, виводяться з обладнання регульованим клапаном.

Радіальний тарар – це після обойкової машини, яка працює з іншими пристроями очисної секції за принципом закритої циркуляції повітря. Такий принцип функціонування дозволяє скоротити кількість фільтрів, що використовуються у виробництві.