Тсс. Ми Знаємо Секрет Як Позбутися Черг.

Час- гроші. Достатньо його витрачати на черги до елеваторів, ще при цьому переплачувати гроші за те, щоб вам висушили свій рідний, вирощений такою важкою працею врожай.

Чи замислювалися ви, скільки коштує ваш час? Скільки витрачаєте пального, щоб довезти зерно на елеватор, скільки коштує в черзі, щоб віддати зерно, а потім його забрати? Ні? Ми зробили ці підрахунки замість вас і вивели середню суму, яку втрачає фермер на кожній пересушеній тонні зерна. 

Уявіть собі – це майже 800 гривень на тонні (залежно від регіону)! Тобто, якщо фермер має 200 га землі, то щоб пересушити зібраний урожай, він витратить понад мільйон гривень! Ми пропонуємо варіант, що сушить зерно, не висушуючи кишені аграріїв. Це зерносушарки TM PoleksDry та теплогенератори турецького виробництва TM Eco-Term, які давно зарекомендували себе як надійні та якісні помічники у господарстві. 

 Зерносушарки працюють як на пропан-бутані/газі так і на альтернативному виді палива, яке, до речі, з кожним роком набирає все більшої популярності. Адже використання сільськогосподарських відходів, пелети, дров, лушпиння та іншого позбавляє вас від газової залежності, а також є набагато економічнішим та екологічнішим.

Сподіваюся Вам було корисно, бажаю гарного дня.