Excell Turbo 208 – Супер інтенсивна очисна машина використовується для інтенсивного сортування та подвійного видалення пилу на вході продукту в машину.

Турбо аспірація здійснює подвійне очищення перед розподілом продукції в машину і таким чином збільшується ефективність роботи сит та якість сортування. Крім того, принцип машини заснований на подвійному очищенні повітрям, завдяки чому можна проводити очищення продукту як на ситах так і під ситами. Тиск повітря повністю контролюється центральним процесором та двигунами з частотниками.

Excell Turbo 208 відрізняється від інших сортувальних машин тим, що здатна очищати та сортувати такі складні продукти як: кунжут та насіння льону.

Excell Turbo 208 працює за принципом «два в одному» і виробляє 2 очищення від пилу та 2 очищення для легкого зерна.

Модель Excell Turbo 208 Альфа має можливість проводити подвійне очищення повітрям як над ситами, так і одночасно над/під ситами. Таким чином відпадає потреба проводити повторне очищення, що дозволяє заощадити час і площу, використовуючи одну машину замість двох.

Модель Excell Turbo 208 Бета здійснює подвійне очищення повітрям тільки над ситами.

Переваги:
– У машині проводиться подвійне очищення таких культур як: пшениця, жито, ячмінь, овес, кукурудза, рис, соя, горох, кава, насіння соняшнику, ріпак, насіння люцерни та ін.
– 8 рядів сит із загальною площею 23 м2
– Низький рівень шуму під час роботи
– Продукт у машині проходить 4 очищення повітрям.