Фотосепаратор для сортування за кольором трилотковий

Обов’язки машини:

Багато зерна та зернові продукти повинні розділятися за кольором, поділ за кольором робиться за допомогою сепаратора з оптичною лінзою із ПЗЗ камерою. Вони працюють автоматично та є дуже надійними.
Фотосепаратор для сортування за кольором B2 виділяє зерно або зернобобові культури за кольором після попереднього очищення. Таким чином, якість сортувального та оброблюваного продукту зростає до 99,8%.

Принцип роботи

Сортувальний продукт за кольором через завантажувальний елеватор подається на Фотосепаратор B2.

Продукт передається в машину через два канали. Продукт проходить повз камеру в передній частині шляху вниз із каналів у вигляді тонкого шару.

Ці камери виділяють зерно або зернобобові культури за кольором та передають команди до комп’ютерної програми. Комп’ютер передає цю команду в ежектор, за допомогою ежектора певний продукт виходить із потоку.

Хороший продукт прогресує та переходить до наступного етапу. Після сортування плямисті або знебарвлені зерна завантажуються у камери очікування за допомогою елеватора.

Продукти з порушеним кольором передаються до машини повторно. Це дозволяє скоротити втрати продуктів.

Принцип роботи фотосепаратора ґрунтується на відборі із системою двостороннього огляду продукту. Оптичні системи камер мають високу роздільну здатність і дозволяють розпізнавати дефекти до 0,008 мм2. Оператор може запрограмувати стандарт якості продукції, який робитиме сортування за кольором. За допомогою програми на комп’ютері під час роботи на машині несправності чи помилки передається звітом оператору.