Біржові ціни на SRW пшеницю зросли, а на HRW пшеницю, кукурудзу, сою та соєвий шрот знизились

Біржові ціни на SRW пшеницю зросли, а на HRW пшеницю, кукурудзу, сою та соєвий шрот знизились

Вчора на ринку соєвих бобів знову відновився ведмежий тренд. Денне просідання за підсумками торгової сесії середи становило 0,12%. Трейдери повільно повертаються з відпусток після святкування Нового року та Карнавалу, тому торгівля йде доволі мляво. Прогноз збільшення обсягів виробництва став основним фактором, що тисне на ринок. Також ведмежим стало повідомлення з Росії про заборону американського імпорту кукурудзи та сої.

Вартість кукурудзи вчора також зменшилась на 0,23% внаслідок прогнозу збільшення виробництва в Південній Америці яка є найбільшим конкурентом американській кукурудзі на світових ринках. Очікується, що більше кукурудзи буде перероблено на етанол в США, водночас низькі ціни на нафту можуть стати перепоною на шляху здійснення цього прогнозу.

Ринок пшениці вчора був різноспрямований. Такий характер руху обумовлений в першу чергу спекулятивними настроями, а не фундаментальними факторами. Так в Чикаго ми спостерігали певну корекцію після падіння у вівторок до шестирічного мінімуму. В підсумку вартість березневого ф’ючерса на SRW пшеницю в Чикаго зросла на 0,83%, в той час як на HRW пшеницю в Канзас-Сіті зберегла спадаючий тренд, подешевшавши на 0,09%, відповідно. Рекордні запаси анонсовані USDA продовжили тиснути на глобальний ринок

Біржові торги на СВОТ за 10.02.2016 (до 09.02.2016):

  • Кукурудза, березень (СВОТ) –  $141,81 (-$0,32).
  • SRW, березень (м’яка пшениця, СВОТ) – $169,49 (+$1,40).
  • HRW, березень (тверда пшениця, 11,5%, КСВОТ) – $163,36 (-$0,15).
  • Соя, березень (СВОТ) – $316,80 (-$0,37).
  • Соєвий шрот, березень (СВОТ) – $287,70 (-$2,31).

P.S. Всі ціни по торгах на Чикаго (СВОТ) і Канзас-Сіті (КСВОТ) перераховуються в USD за метричні тонни.