EXELL COMBO 406

Сортувальна машина інтенсивної очистки.

Принцип роботи машини

Продукт переходить через розподільник і поширюється на клапан, потім проходить через дві точки, що всмоктують, і робиться очищення пилу і легких продуктів.

Розумними двигунами тут контролюється співвідношення тиску та розподільні клапани у процесі всмоктування повітря.

Завдяки двигунам, які керуються системою ПЛК, при мінімальній енергії виходить максимальний результат.

Потім за допомогою першого сита починається позбавлення від небажаних домішок. Зламані продукти та пил, відокремлені від продукту гратами потрапляють через вивантажувальний жолоб у бункер відходів.

Потім для сортування легких продуктів (напівпорожні) від основного продукту робиться процес повітроциклування (знизу і зверху) і закінчується процес сортування.

У цьому процесі швидкість повітряного потоку і баланс контролюються двигунами і може працювати з максимальною ефективністю.

Саме очищення продукту робиться 1 раз для великих домішок, 1 раз для зламаних продуктів і 3 рази очищення для пилу.

Наступний процес – процес сортування.

Тут можна сортувати продукти 5-х видів. Дизайн машиною розроблений відповідно до інтенсивності продукту під сита та на ситі, надаючи можливість подвоїти або залишити одне сито. І призначений для досягнення максимального аналізу.

Загальна площа машинного очищення та сортування EXCELL CLEANERS 406 становить 32 квадратні метри і призначена для підтримки найвищого рівня продуктивності.